Замовити акриловий грунт, нітро грунтовку, епоксидний і кислотний автогрунт

Уточнити пошук


Саме від автомобільної грунтовки (праймера для авто) залежить якість фарбування автомобіля. Адже цей матеріал створює спеціальний шар, який забезпечує рівномірний розподіл фарби і її стійкість після висихання. На цій сторінці представлені ґрунти автомобільні всіх видів. Вам залишається просто зробити свій вибір.

Яку ґрунтовку ви можете купити у нас?

На даній сторінці ви зможете придбати:

• Акрилову ґрунтовку 2 К;

• Нітро грунти 1К;

• Грунти для пластику;

• Продукцію на епоксидної основі, епоксидні ґрунти;

• Антикорозійний, кислотну, протруюють ґрунтовку, Wash Primer;

• Грунти під клей для скла;

• Спеціальну продукцію.

Також вас чекає багатий вибір кольорів. Ми реалізуємо білу, жовту, червону, сіру та іншу ґрунтовку на вигідних умовах. У нас є спеціальна грунтовка для пластику. Вона дозволить вам без проблем пофарбувати будь-яку пластмасову поверхню вашого авто.

А щоб ви не переплачували при покупці товару, ми надаємо широкий вибір обсягу, а так же грунт на розлив. Завдяки цьому, ви можете купити рівно стільки грунтовки, скільки вам необхідно.

Щоб кожен клієнт міг легко орієнтуватися в різноманітті товару у нас є зручний пошук по сайту. Він дозволить вам за пару хвилин знайти необхідне найменування продукції. Або просто наберіть нам.

Чому вигідно купувати у нас?

Наш інтернет магазин співпрацює тільки з великими і перевіреними постачальниками. Це забезпечує відмінну якість продукції, що реалізовується. А завдяки оптимізації витрат ми пропонуємо прийнятні ціни. При цьому тут ви можете отримати знижки на ґрунтовку, зробивши покупку на найвигідніших умовах.

Весь наш товар відрізняється високим ступенем захисту, водостійкість і довговічністю. Такі грунтовки служать тривалий період часу і їх можна використовуватися при будь-яких погодних умовах.

Тепер купити автомобільну ґрунтовку за вигідною ціною може будь-хто. Тут ви знайдете повну відповідність державним стандартам якості, відмінні характеристики і вигідну ціну. Крім того, на нашому сайті представлений повний перелік лакофарбових матеріалів для вашого авто. Користуючись нашими послугами, ви зможете здійснити фарбування свого транспортного засобу на вигідних умовах.

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: