Великий вибір усих автомобільних фарб по доступній ціні в Україні

Уточнити пошук


Наша компанія здійснює продаж автофарби акрилової, базової фарби (металік), синтетичної однокомпонентної емалі, фарби для бамперівта пластику, емалі для дисків і синтетичні гумові покриття лакофарбових матеріалів ЛФМ, як в роздріб, так і оптом. У магазині авто емалей пропонуються товари від провідних світових і вітчизняних виробників, для виконання кузовних робіт і підготовці автомобілів до фарбування. Автофарбу купити можна в інтернет-магазин Автофарби, де великий вибір матеріалів, низькі ціни на автоемалі, швидка доставка по Україні.

Широкий асортимент товарів дозволяє задовольнити запити, як професіоналів малярного справи, так і любителів, для яких фарбування автомобіля своїми руками не є великою проблемою. Автомобільна фарба одна з головних складових якісного кузовного ремонту. У нас Ви можете купити фарбу від таких світових виробників як DUXONE, PROFIX, LUXURA, REOFLEX, MOBIHEL, BERGERMIX, ASPECT, APP, MOBI LACK, MIPA, VIKA, BOSNY, CHAMELEON, МІКС, КОЛОМІКС. Це перевірені бренди нами і нашими покупцями. Вся продукція якісна!

Ми пропонуємо підбір автоемалі на будь-який автомобіль, незалежно від країни виробника, і складності кольору автомобіля. Серед наших клієнтів автосервіси, а так само рекламні та виробничі підприємства яким необхідна якісна фарба по каталогу. З досить широкого асортименту ми допоможемо вибрати і підібрати Вам фарбу для авто, а також проконсультувати з усіх виникаючих питань щодо застосування і послідовності процесу нанесення. Дуже важливо враховувати всі нюанси: скільки потрібно розчинника в залежності від ступеня наповненості фарби, який грунт краще підходить, кількість шарів, коли наносити лак і т.д. Радимо використовувати розчинник рекомендований виробником.

 Запрошуємо до співпраці організації та приватних осіб. Оплата за готівковий, і безготівковий розрахунок. Для постійних клієнтів існують системи знижок, безкоштовна доставка.

 Звернувшись до нас, Ви завжди отримаєте професійний результат. Телефонуйте з усіх питань! Із задоволенням проконсультуємо! Також будемо раді бачити Вас в нашому магазині Автофарби місто Черкаси.

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: