Замовити комп'ютерний підбір фарби спектрофотометром

Уточнити пошук


Для підбору тону емалі, максимально схожого з «рідним», компанія Авто Фарби пропонує послугу - підбір фарби по формулі. Тепер купити фарбу по підбору в Черкасах і Україні не складе проблем.

У процесі підбору ми використовуємо якісне обладнання та базу з повним переліком кодів автофарб і емалей. Залучаємо до роботи професійних колористів і уважно ставимося до дрібниць. Автоподбор емалей проводиться в межах широкої кольорової палітри від відомих світових брендів Profix, PPG, Kapci, Mobihel, Challenger, Adi Upp.

Доступні покриття в акрилі, металік і перламутрі.

Підбір фарби в інтернет магазині avtofarbu.com.ua - одне задоволення, економія часу і точний результат!

Чому варто вибрати комп'ютерний підбір?

Деякі власники авто воліють робити підбір автофарби «на око», однак досвідчені автомобілісти знають, як складно досягти ідеального збігу тони з основним покриттям авто. Адже на зміну заводської забарвлення впливає її природне старіння, вицвітання, руйнівна сила дорожніх реагентів, раніше проведені ремонтні роботи по фарбуванню і інші фактори.

Саме тому ми пропонуємо зробити підбір фарби по формулі в Черкасах і Україні з використанням сучасних технологій. Наша фірмова система дозволяє максимально близько наблизитися до первісного фарбувального тону, як вітчизняних, так і імпортних автомобілів. У числі наших клієнтів не тільки приватні особи, а й великі авто майстерні, які дорожать своєю репутацією і надають клієнтам якісні ремонтні послуги.

Комп'ютерний підбір фарби в Черкасах і Україні має ряд незаперечних переваг, серед яких: можливість покриття підібраною фарбою дефектів кузова точково і збереження заводської емалі; відсутність демонтажу офарблюються деталей.

Якщо шукаєте, де недорого купити фарбу в Черкасах і Україні за формулою - звертайтеся відразу в магазин Авто Фарби, досвідчені колористи чекають Вас!

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: