Шпатлівка універсальна, скловолокниста, алюмінієва, фінішна, рідка вибрати і купити

Уточнити пошук


670 Автоемаль металік Aspect Сандаловий 1л

670 Автоемаль металік Aspect Сандаловий 1л
670 Фарба металік Aspect (Аспект) Сандаловий 1л..

538 грн.


Фарбування автомобіля досить довгий і трудомісткий процес, що складається з декількох етапів. Щоб фарба лягла рівним красивим шаром, обов'язково потрібно виконати шпаклівку, яка згладжує нерівності, маскує незначні дефекти і подряпини.

Шпаклівки бувають двоскладові і односкладними

Першими користуються в тому випадку, якщо необхідно вирівняти поверхні з глибокими вм'ятинами і подряпинами. Вони складаються з шпатлевочной суміші і затверджувача. Компоненти змішуються безпосередньо перед початком роботи в пропорції 100 до 3, і за допомогою отриманої густої в'язкої суміші досягається ідеальна гладкість поверхні.

Односкладними сумішами виконується фінішна обробка. Вони мають велику усадку, тому що наноситься шар повинен бути мінімальним.

Автомобільні шпаклівки бувають:

- акриловими;

- поліефірними;

- нітроцелюлозними, це залежить від основи, використаної при їх виготовленні.

Рідкі акрилові шпаклівки застосовують для роботи з великими площами. Дуже добре справляються з глибокими порами і подряпинами. Іноді використовується і як фінішна, особливо на великих поверхнях. Наноситься ця шпаклівка за допомогою розпилювача фарбопульта.

Еластична структура універсальної крупнозернистої шпаклівки незамінна при роботі з серйозними вм'ятинами. До її складу входить наповнювач, металева пудра і крейда. Відрізняється високою міцністю, зносостійкістю і незначною усадкою.

Скловолокнисту шпаклівку застосовують для відновлення досить складних поверхонь, проіржавілих місць і сильних вм'ятин. У разі необхідності накладається товстим шаром, володіє армуючими властивостями, які забезпечують тонкі скловолокнисті нитки. Відмінно закладає великі проломи.

Дрібнозернисті фінішні шпаклівки можуть використовуватися не тільки як завершальний етап в роботі, але і як засіб для маскування незначних подряпин і нерівностей, особливо на деталях зі склопластику.

Односкладні акрилову шпаклівку використовують після грунтовки, якщо поверхня має незначні пори. Безпосередньо на неї можна наносити металік і емаль.

Шпаклівку для пластикових деталей застосовують для відновлення пластмасових елементів автомобіля.

Вибір шпаклівок величезний, тому не так складно придбати саме ту, яка ідеально впорається з дефектами і стане ідеальною основою для нанесення фарби. Для правильного вибору шпаклівки зв'яжіться з нами і наші консультанти з радістю Вам допоможуть.

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: